LAY'S İLE
HAYAT
ÇITIRINDA

Katılımınız daha önce alınmıştır.

TAMAM

KATILIM KOŞULLARI

Bu kampanya Frito Lay Gıda San ve Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin 23.05.2018 tarih ve 24951361-255.01.02-E.5476 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

01.06.2018 (SAAT: 00:01) - 31.08.2018 (SAAT: 23:59) Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Frito Lay Gıda San ve Tic. A.Ş.’ye ait www.lays.com.tr (ücretsiz) internet adresine giriş yaparak açılan forma ad,soyad,adres, ve Gsm No bilgilerini girerek ekranda yer alan 2 farklı Lays Cips ürünlerinden birini seçenlere 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanya katılım bir çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

İkramiye olarak, 10 kişiye 6.099,42 TL değerinde IPHONE X 64 GB SPACE GRAY CEP TELEFONU (HAT VE KART HARİÇTİR) verilecektir.

Çekiliş 10.09.2018 tarihinde saat 10:30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır.

Kazanan talihliler 12.09.2018 tarihli Güneş gazetesinde duyurulacaktır. 27.09.2018 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 12.10.2018 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

Kampanya katılımı ücretsizdir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

Katılımlarda Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Frito Lay Gıda San ve Tic. A.Ş. ve grup şirketleri çalışanları, Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Kişisel Bilgiler

Şahsıma ait aralarında ad soyad, T.C. nüfus cüzdanı fotokopisi, ekran adı ve telefon, e-posta adresi, ev adresi, IP adresi gibi iletişim bilgilerimin bulunduğu kişisel verilerimin ve işbu websitesinde onay kısmını işaretlemem şartıyla fotoğraflarımın Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve/veya Pepsi-Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti. ve Fruko Meşrubat San. Ltd. Şti. tarafından (üç şirket hep birlikte “PepsiCo” olarak anılacaklardır) 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("Kanun") ve ikincil mevzuatta yer alan kişisel veri işleme ilkeleri ile PEPSICO kurumsal politikalarına uygun olarak ortak veri sorumlusu sıfatıyla kampanya sürecini yönetmek, müşteri veri tabanı oluşturmak, pazarlama faaliyetlerini sürdürmek, müşterileri tanımak ve iletişimi artırmak, veri analizi ve araştırma yapabilmek, hizmet kalitesini artırmak gibi sebeplerle, PepsiCo’nun kullanmakta olduğu ilgili programlarda işlenmesine ve paylaşılmasına, kişisel verilerin saklama ve işleme amaçlı olarak PepsiCo tarafından Kanun ve ikincil mevzuat uyarınca gerekli şartların sağlanması ve tedbirlerin alınması kaydıyla yurtdışına transfer edilmesine, ifa yardımcıları ile paylaşılmasına; silinmesine yönelik tarafınıza talepte bulunana kadar, bu madde kapsamında sayılan benzeri amaçlar doğrultusunda mevcut verilerimin makul süre boyunca saklanmasına, paylaşılmasına, işlenmesine onay verdiğimi kabul ettiğimi beyan ederim.

Kanun'un 11. maddesinde yer alan haklarımı kullanmak amacıyla Tekfen Tower Büyükdere Caddesi No: 209, 4. Levent/ İstanbul adresine yazılı olarak başvuru yapabileceğim hakkında işburada bilgilendirildim.

PepsiCo veya PepsiCo'nun yetkilendirdiği üçüncü kişilerce tarafıma çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve bana özel tanıtım, promosyon, reklam, satış, pazarlama, anket ve benzer amaçlı elektronik iletişimin kısa mesaj (SMS) ve/veya e-posta yoluyla yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesine, yapılacak her türlü bildirimlere onay verdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim. Bu onayı her zaman geri alma hakkımın saklı olduğu hususunda bilgilendirildim.

İşbu Kişisel Verilerin İşlenmesi, Korunması ve Gizlilik Bilgilendirmesi’ni kabul etmekle kişisel verilerimin yukarıda açıklanan amaçlar doğrultusunda işlenmesine, kullanılmasına ve PepsiCo’nun sözleşme ilişkisi içerisinde olduğu ve yukarıda detayları bildirilen üçüncü kişilere aktarımına rıza gösterdiğimi kabul ve beyan ederim.

KAZANANLAR
NASIL RAFTA KALACAK?

nasıl rafta kalacak

TEŞEKKÜRLER!
lays izmir tulum peynir
%60
lays yogurtlu kebap
%40

Seçtiğin lezzet rafta kalmaya, sen de ödülü kazanmaya bir adım daha yaklaştın.

Kazanan talihliler çok yakında burada! Seçtiğin Lay’s yerel lezzetini herkese duyurmak için paylaş!

lays rafta kim kalsın
FAVORİ LEZZETİNİ OYLA!

10 adet iPhone X’ten birini kazanma şansı yakala!

Nielsen Perakende Paneli satış verileri, tüketici oylaması sonuçları ve PepsiCo’nun üretim ve hammadde planları dikkate alınarak seçim yapılacaktır.